Preskočiť na obsah

Znechutený Rózsa: „Je mi z poslancov zle!“ Dúfa, že nehrali jeho hymnu

rozsa
Autor článku

Marko Martinovič

Autor sa venuje spravodajstvu, témam dňa a regionálnym udalostiam.

Hudobník Oskar Rózsa ostro kritizoval dianie vo štvrtkovom parlamente a označil ho za extrémistický cirkus.
Politikov nazval primitívmi, zbabelcami a ich správanie považuje za škandál nevídaných rozmerov.
Rózsa si neželá, aby v parlamente hrali jeho hudobnú úpravu štátnej hymny.
Porovnal ich s veľmi slabým orchestrom a dodal, že by v ich prostredí nevydržal ani deň.

590044699 1417245010120400 1093931576219729347 n

Oskar Rózsa nešetril politikov: Z poslancov mu je zle, parlament označil za extrémistický cirkus

Hudobník Oskar Rózsa, ktorý aktuálne pôsobí ako poradca na Ministerstve obrany, sa vyjadril k ostro sledovanému incidentu vo štvrtkovom parlamente. Poslanecké potýčky počas večerného rokovania označil za „extrémistický cirkus“ a ostro kritizoval všetkých zúčastnených.

Na sociálnej sieti Telegram sa poriadne rozohnil a svoje rozčarovanie neskrýval. „Je mi z nich nablitie,“ napísal hudobník, ktorý sa v posledných mesiacoch zviditeľnil najmä vďaka hudobnej úprave slovenskej štátnej hymny, ktorú si u neho objednala ministerka kultúry Martina Šimkovičová.

To nie je všetko. Pokračovanie článku nájdete na ďalšej strane

Čo považujete za najčastejšiu príčinu vážnych dopravných nehôd?

Chceš komentovať alebo pridávať obsah?

Zaregistruj sa a môžeš komentovať články, pridávať podujatia aj posielať vlastné články rýchlejšie.

Registrovať sa

Komentáre

0 komentárov