Preskočiť na obsah

„Ako v krčme.“ Alkohol v parlamente rozbúril vášne aj medzi politikmi. Šimečka prezradil detaily: Cítil som to z viacerých!

simecka 2
Autor článku

Marko Martinovič

Autor sa venuje spravodajstvu, témam dňa a regionálnym udalostiam.

◉ Michal Šimečka tvrdí, že počas nočnej schôdze bol cítiť alkohol v parlamente.
◉ Obviňuje Andreja Danka z toho, že viedol rokovanie pod vplyvom.
◉ Pridal sa aj ďalší poslanci, ktorí kritizovali zápach alkoholu a nedôstojné správanie.
◉ Kritika smeruje aj k vláde za sporné zmeny zákonov a celkovú kultúru rokovania.

Alkohol v parlamente: Šimečka opisuje noc chaosu, vulgarizmov a údajného opíjania

Nočná schôdza parlamentu sa zmenila na niečo, čo podľa niektorých pripomínalo krčmovú scénu. Kým rokovacia sála má byť miestom dôstojnej diskusie, v noci sa v nej vraj kričalo, nadávalo, strkalo a cítil sa alkohol. Na chaotickú noc, ktorá šokovala aj verejnosť, zareagoval líder Progresívneho Slovenska Michal Šimečka.

V statuse, ktorý zverejnil ráno po schôdzi, nešetril kritikou na adresu koalície. Šimečka otvorene tvrdí, že niektorí poslanci boli počas rokovania pod vplyvom. Najtvrdšie slová adresoval predsedovi SNS: „Andrej Danko viedol schôdzu očividne opitý. Alkohol sme cítili aj z viacerých jeho kolegov.“

To nie je všetko. Pokračovanie článku nájdete na ďalšej strane

Čo považujete za najčastejšiu príčinu vážnych dopravných nehôd?

Chceš komentovať alebo pridávať obsah?

Zaregistruj sa a môžeš komentovať články, pridávať podujatia aj posielať vlastné články rýchlejšie.

Registrovať sa

Komentáre

0 komentárov