◉ Bombic bol podľa poslanca Žiaka zneužitý Smerom a následne odhodený.
◉ Prirovnal ho k záchodovej kefe, ktorá plní svoj účel, no neskôr ju z hygienických dôvodov vyhodíme.
◉ Žiak upozorňuje na kontrast medzi Bombicom a Laššákovou, ktorá si užíva luxusný život v EÚ parlamente.
◉ V statuse zaznelo aj varovanie pre všetkých, ktorí veria, že Smer sa za nich postaví.
Bombic podľa Žiaka dopadol ako záchodová kefa. Tvrdé slová mieria aj na Smer
Poslanec parlamentu Miroslav Žiak sa na sociálnej sieti ostro vyjadril na adresu Norberta Bombica, bývalého spolupracovníka politikov zo strany Smer-SD. Vo svojom statuse prirovnal jeho osud k bežnej domácej pomôcke – záchodovej kefe.
Použil pritom ostré a expresívne prirovnanie, ktoré v online priestore vyvolalo diskusiu. Bombic, ktorý sa momentálne nachádza vo väzbe, bol podľa Žiaka využitý na šírenie dezinformácií a následne odhodený, keď už svoj účel splnil.
„Použili ho na to, na čo sa používa záchodová kefa a keď bol už nepoužiteľný a zbytočný, tak sa ho proste zbavili,“ uviedol Žiak. Zároveň sa vysmial jeho podporovateľom, ktorí podľa neho nevedomky zvolili do Európskeho parlamentu Moniku Laššákovú, zatiaľ čo Bombic „hnije zaslúžene v base“.





















Komentáre
0 komentárov
Komentovať môžu iba registrovaní používatelia.