◉ Separ čelí kritike za graffiti, ktoré vytvoril počas výstupu do Himalájí.
◉ Reagoval ostrým odkazom, v ktorom tvrdí, že miestni z maľby mali radosť.
◉ Výprava do base campu Mount Everestu je súčasťou kampane s energetickým nápojom.
◉ Kontroverzia neohrozila jeho výstup, pokračuje smerom k cieľu v nadmorskej výške 5364 metrov.
Separ sa opäť ocitol v centre pozornosti verejnosti – tentoraz nie kvôli hudbe, ale pre graffiti v Himalájach. Po úspešnom koncerte na Národnom futbalovom štadióne sa vydal na výstup k base campu Mount Everestu. Počas cesty zverejnil video, na ktorom nasprejoval budovu v jednej z miestnych dedín. Internet na to reagoval rozporuplne. Zatiaľ čo niektorí ho obvinili z neúcty, on tvrdí opak – miestni vraj boli nadšení. Rapper sa rozhodol nenechať si kritiku prejsť len tak. Ako to celé naozaj bolo a čo presne odkázal hejterom?
Separ reaguje na kritiku graffiti v Himalájach. Nazval svojich kritikov úbožiakmi
Separ, známy slovenský raper, sa rozhodol spojiť svoje umelecké sklony s extrémnou výzvou. Po obrovskom úspechu na vypredanom Národnom futbalovom štadióne si naplánoval niečo celkom iné – výstup do základného tábora Mount Everestu. Súčasťou tejto cesty však bola aj kontroverzia, ktorá rozvírila hladinu internetu.
Na sociálnych sieťach sa objavilo video, na ktorom Separ vytvára graffiti na stenu jednej z dedín v Himalájach. Vzápätí sa pod príspevkom spustila lavína komentárov, v ktorých ho ľudia obviňovali z vandalizmu a neúcty k miestnemu prostrediu. Raper sa však nenechal zahanbiť a reagoval po svojom.
„No, keďže som writer, všade dávam tagy. Tak v 5-tisíc metroch som sa rozhodol, že tie spreje, ktoré som sem vliekol, nezostanú v batohu. Nice one,” povedal vo svojom instagramovom príbehu.





















Komentáre
0 komentárov
Komentovať môžu iba registrovaní používatelia.