◉ Nehoda v Pečovskej Novej Vsi uzavrela cestu I/68 a ochromila dopravu
◉ Pri kolízii dvoch áut sa ľahko zranili dve osoby
◉ Jedno vozidlo skončilo po náraze prevrátené na streche
◉ Na mieste zasahovalo šesť hasičov z Prešova a Sabinova
Nehoda v Pečovskej Novej Vsi spôsobila v sobotu popoludní vážne komplikácie v doprave. Incident sa stal 28. februára v okrese Sabinov a okamžite si vyžiadal zásah všetkých záchranných zložiek. Po zrážke dvoch osobných áut zostalo jedno z nich prevrátené na streche.
Situácia si vyžiadala rýchlu reakciu hasičov aj policajtov. Úsek cesty I/68 museli úplne uzavrieť. Vodiči tak museli počítať so zdržaním a obchádzkami. Na mieste boli hlásené aj zranené osoby.
Nehoda zastavila premávku na I/68
K zrážke dvoch osobných motorových vozidiel došlo v obci Pečovská Nová Ves. Podľa informácií od operačného dôstojníka Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Prešove si nehoda vyžiadala zásah profesionálnych hasičov. Na mieste pracovalo šesť príslušníkov z Prešova a zo Sabinova. Ako presne nehoda prebiehala a aký je aktuálny stav?















Komentáre
0 komentárov
Komentovať môžu iba registrovaní používatelia.