◉ ZOH 2026 priniesli Slovensku postup do semifinále po výhre 6:2 nad Nemeckom
◉ Hokejisti nadviazali na úspech z Pekingu a opäť sú medzi elitou
◉ Tréner Országh aj hráči hovoria o hrdosti, pokore a obrovskej šanci na medailu
◉ Šatňa po zápase žila radosťou, nechýbala ani narodeninová oslava Marina
ZOH 2026 a veľký slovenský večer
ZOH 2026 v Miláne píšu pre slovenský hokej ďalší výnimočný príbeh. Slovenskí reprezentanti zvládli štvrťfinálový duel proti Nemecku presvedčivo, keď zvíťazili 6:2 a zabezpečili si miesto medzi štyrmi najlepšími tímami turnaja. Už druhýkrát za sebou tak budú hrať o olympijské medaily. Po bronzovom úspechu spred štyroch rokov sa opäť hlási o slovo generácia, ktorá dokazuje, že slovenský hokej patrí medzi elitu.
Výsledok 6:2 nebol dielom náhody. Slováci mali zápas pod kontrolou, pôsobili sebavedomo a disciplinovane. Od úvodu bolo cítiť, že tím ide za svojím cieľom. Mnohí pritom pred turnajom pochybovali, či sa mužstvo dokáže presadiť medzi najlepšími. Dnes je však všetko inak.
Čo rozhodlo o presvedčivom triumfe a aké boli prvé reakcie priamo po zápase? VIDEO nájdete na ďalšej strane.





















Komentáre
0 komentárov
Komentovať môžu iba registrovaní používatelia.