Mikloš bez servítky: Fico sa opustil pred študentmi! Znie to ako „kůl v plotě“!

foto: facebook.com

Ivan Mikloš prirovnal Roberta Fica k Milošovi Jakešovi z legendárneho prejavu “Kůl v plotě”.
Mikloš tvrdí, že Fico pôsobil trápne, komicky aj zúfalo – a to pred študentmi.
Zdôraznil, že Fico vedel, že ho nahrávajú, no aj tak sa “opustil”.
Považuje to za smutné, ale aj za nádejné – najmä v predvečer 17. novembra.

Robert Fico sa stal terčom tvrdej kritiky zo strany bývalého ministra financií Ivana Mikloša. Ten jeho vystúpenie pred študentmi v Poprade prirovnal k známemu prejavu Miloša Jakeša, ktorý sa stal symbolom absurdnosti komunistického režimu. Mikloš pritom priznal, že počas sledovania Fica prežíval zmes rôznych pocitov – od trápnosti až po nádej.

Celú situáciu ešte viac zvýrazňuje fakt, že sa udiala v predvečer výročia Nežnej revolúcie. Ako vníma Mikloš rozdiel medzi Jakešom a Ficom? A prečo si myslí, že premiér je na tom dnes ešte horšie?

Mikloš porovnal Roberta Fica s Jakešom

Bývalý minister financií a známy kritik Roberta Fica, Ivan Mikloš, sa na sociálnej sieti ostro vyjadril k jeho nedávnemu vystúpeniu pred študentmi v Poprade. Podľa Mikloša mu celý prejav nepríjemne pripomenul legendárne vystúpenie Miloša Jakeša, generálneho tajomníka KSČ z čias socializmu.

To nie je všetko. Pokračovanie článku nájdete na ďalšej strane